O Niko

Firma NIKO została założona w maju 1997 roku jako firma rodzinna. W kolejnych latach naszej działalności gastronomicznej nastąpił bardzo dynamiczny rozwój firmy, dzięki któremu w dniu dzisiejszym możemy się pochwalić tym, iż sieć NIKO, to 3 Restauracje oraz Kawiarnio-Cukiernia.

historia-rok-2007

Aranżacja wnętrz wszystkich lokali NIKO łączy nowoczesność z przytulną, swobodną atmosferą, dzięki której nasi Goście czują się komfortowo w czasie jedzenia naszych potraw. Dania przygotowywane przez naszych wykwalifikowanych kucharzy serwowane są szybko, po polsku, przyjaźnie…

o-niko-2

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości produkty, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować świeżość i doskonały smak przygotowywanych przez nas potraw.

Największa restauracja sieci – NIKO EXPRESS – zlokalizowana jest w samym sercu Piły – na Deptaku przy ulicy Śródmiejskiej. Z uwagi na bardzo dużą liczbę miejsc, możemy swobodnie pomieścić duże grupy. Duże biesiadne stoły pozwolą na spotkania w rodzinnym gronie.

o-niko-3

Dla naszych najmłodszych Gości stworzyliśmy przytulny i bezpieczny kącik dziecięcy. W ciepłe dni zachęcamy do skorzystania z naszych letnich tarasów.

o-niko-4

Serwujemy prawdziwą polską kuchnię, która ukazuje nowy wizerunek sztuki kulinarnej. Nie boimy się wprowadzać nowych, eksperymentalnych potraw, opartych na gustach naszych stałych Gości.

o-niko-5

Po smacznym obiedzie zawsze znajdzie się odrobina miejsca na „słodką pokusę”, wtedy koniecznie należy odwiedzić kawiarnio-cukiernię NIKO, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szeroki wybór kaw, deserów lodowych oraz pyszne domowe ciasta sprawią, że w naszym lokalu poczujesz się bardzo wyjątkowo.

niko-express-31

Jeśli jeszcze nie byłeś w Restauracji NIKO w Pile, musisz koniecznie nadrobić zaległości! Zapraszamy i życzmy smacznego!